Projekty i realizacje

Moko

Mieszkanie w starej kamienicy o pow. 130m2. W czasach PRL podzielone na 4 niezależne mieszkania, dziś znów jako jedna całość. Wiele cegieł musiało trafić do kontenera 🙂

Triton 2

Apartamenty na wynajem. Każdy z łazienką i aneksem kuchennym. W jednej stylistyce, w różnych kolorach. Tu brąz, pudrowy róż i miedź.

 

Królikarnia

Segment 180m2 w trakcie realizacji. 

W stronę JAPANDI

Mieszkanie dla kobiety wrażliwej i kreatywnej. Spokojne kolory i naturalne materiały. Dobre tło dla refleksji.

 

Topola

Mieszkanie dla młodego chłopaka. Z industrialnymi akcentami

Monstera

Salon z kuchnią. W rolach głównych marmur i rośliny.

 

Pokój J.

Pokój dla nastolatki.

Chłodna

Mieszkanie przeznaczone na wynajem krótkoterminowy.

Projekt i realizacja.

 

Triton 1

Apartament na wynajem, wydzielony z jednej dużej przestrzeni. Składa się z 3 sypialni dwuosobowych, całkowicie funkcjonalnej kuchni z dużym wspólnym stołem, łazienki i małej toalety (wykrojonej właściwie z kawałka kuchni..)

Grzybowska

Apartament przeznaczony na wynajem krótkoterminowy. 3 sypialnie, kuchnia z jadalnią, łazienka i dodatkowa toaleta …  w miejscu po szafie 😉 A to wszystko na 46m2.

Projekt i realizacja.

 

Glamour

.

Fort Południowy

.

 

Umpa Lumpa

Jakiś czas temu na Żoliborzu powstał jeden z pierwszych w Warszawie sklepów z pyszną naturalną czekoladą i wyjątkowymi słodyczami. Logo i grafiki zaprojektowała Urszula Dubiniec, a Urszula Rudzka zaprojektowała do tego wnętrze. Miało być wyjątkowo i nie cukierkowo-różowo.

Jasna Sprawa Studio

Studio fotograficzne Jasna Sprawa w swojej pierwszej lokalizacji – na Cybernetyki w Warszawie. 

Projekt wyróżniony w konkursie homify.pl

Triton recepcja

.

Triton 3 _ apartamenty

.

Bern

Mieszkanie po dziadkach, w którym poza świetnym światłem i przyjemnym klimatem zostało też sporo oryginalnych prl-owskich mebli. Nowi mieszkańcy postanowili większość z nich zachować, czemu z radością przyklasnęłam. Dopasowaliśmy jeszcze tylko funkcjonalność, m.in. powiększając salon, całkowicie zmieniliśmy kuchnię i sypialnię. Ale klimat i światło pozostały…

Szczęsna

Kuchnia w tym mieszkaniu ma nieoczywisty układ, ale bardzo ważne było zmieszczenie w niej stołu po babci…

Chevron

.

Globo

Lifting pokoju. Najważniejszym zadaniem była zmiana funkcji z pokoju raczej do pracy na jadalnię i miejsce spotkań z przyjaciółmi. A najważniejszą dekoracją miała być mapa, na której można będzie planować kolejne podróże…

Gin Blue

Projekt łazienki i kuchni w starym bloku. W łazience został właściwie ten sam układ sprzętów, ale trochę uporządkowaliśmy chaos, który w niej panował. A dzięki wymianie kompaktowej toalety na zabudowany stelaż udało się też zyskać sporo miejsca na przechowywanie. W kuchni za to „poszaleliśmy” nieco bardziej – została usunięta ściana oddzielająca kuchnię od salonu, a dzięki tym dosłownie kilku centymetrom więcej na krótkim boku zmieściła się zmywarka.

Szop vintage

Mieszkanie z nutą vintage. Najważniejsze były 2 rzeczy – żeby zmieścił się duży stół dla gości i jak najwięcej miejsca na książki. A gdyby jeszcze udało się wkomponować miejsce do pracy… No więc udało się!

Muranów

Mieszkanie przeznaczone na wynajem krótkoterminowy. Na 27m2 zmieściliśmy 2 sypialnie (w tym jedna mikro..), w pełni wyposażoną kuchnię ze stołem oraz łazienkę. 

MK

Projekt zrealizowany w duecie z Dominiką Woźnicką, pod nieistniejącym już szyldem „Blokprojekt”.

Lifting eklektycznego salonu

Dwie wersje kolorystyczne eklektycznego salonu – ze strefą do pogaduszek z gośćmi i z wydzielonym miejscem do pracy. Ze względu na nie za duży budżet część mebli została zachowana z poprzedniego wystroju.