Projekty i realizacje

Moko

Mieszkanie w starej kamienicy o pow. 130m2. W czasach PRL podzielone na 4 niezależne mieszkania, dziś znów jako jedna całość. Wiele cegieł musiało trafić do kontenera 🙂

Triton 2

Apartamenty na wynajem. Każdy z łazienką i aneksem kuchennym. W jednej stylistyce, w różnych kolorach. Tu brąz, pudrowy róż i miedź.

 

Królikarnia

Segment 180m2 w trakcie realizacji. 

W stronę JAPANDI

Mieszkanie dla kobiety wrażliwej i kreatywnej. Spokojne kolory i naturalne materiały. Dobre tło dla refleksji.

 

 

Topola

Mieszkanie z industrialnymi akcentami. 

Monstera

Salon z kuchnią. W rolach głównych marmur i rośliny.

 

Pokój J.

Pokój dla nastolatki, która w domu pełnym dekoracji odkryła potrzebę minimalizmu.

Chłodna

Mieszkanie przeznaczone na wynajem krótkoterminowy.

Projekt i realizacja.

 

Retro Bielany

Remont łazienki i przedpokoju w kamienicy na Bielanach. Powiększyliśmy łazienkę, tak żeby zmieściła się wanna, jednocześnie zachowując bez zmian wejście do sąsiedniego pokoju. Stąd drzwi do łazienki na skośnej ścianie.

Inwestorom zależało na odtworzeniu klimatu starego budownictwa i na wykorzystaniu wymarzonych zielonych cegiełek na podłodze. Sami zobaczcie jak się udało. 

Beż i cegła

„Właśnie tak chciałam mieszkać nawet jeśli o tym nie wiedziałam.” – tak zareagowała Klientka na przesłany projekt. Wcześniej pokazała kilka rzeczy, które jej się podobają. Zebrałam to w całość, dodałam coś od siebie i wyszło tak jak w cytacie 🙂

Prezentujemy łazienkę w dwóch wersjach – z prysznicem lub z wanną oraz dwa warianty sypialni.

Pokój czterolatki

„.

Triton 1

Apartament na wynajem, wydzielony z jednej dużej przestrzeni. Składa się z 3 sypialni dwuosobowych, całkowicie funkcjonalnej kuchni z dużym wspólnym stołem, łazienki i małej toalety (wykrojonej właściwie z kawałka kuchni..)

Grzybowska

Apartament przeznaczony na wynajem krótkoterminowy. 3 sypialnie, kuchnia z jadalnią, łazienka i dodatkowa toaleta …  w miejscu po szafie 😉 A to wszystko na 46m2.

Projekt i realizacja.

 

Glamour

.

Fort Południowy

.

 

Umpa Lumpa

Jakiś czas temu na Żoliborzu powstał jeden z pierwszych w Warszawie sklepów z pyszną naturalną czekoladą i wyjątkowymi słodyczami. Logo i grafiki zaprojektowała Urszula Dubiniec, a Urszula Rudzka zaprojektowała do tego wnętrze. Miało być wyjątkowo i nie cukierkowo-różowo.

Jasna Sprawa Studio

Studio fotograficzne Jasna Sprawa w swojej pierwszej lokalizacji – na Cybernetyki w Warszawie. 

Projekt wyróżniony w konkursie homify.pl

Triton recepcja

.

Triton 3 _ apartamenty

.

Bern

Mieszkanie po dziadkach, w którym poza świetnym światłem i przyjemnym klimatem zostało też sporo oryginalnych prl-owskich mebli. Nowi mieszkańcy postanowili większość z nich zachować, czemu z radością przyklasnęłam. Dopasowaliśmy jeszcze tylko funkcjonalność, m.in. powiększając salon, całkowicie zmieniliśmy kuchnię i sypialnię. Ale klimat i światło pozostały…

Szczęsna

Kuchnia w tym mieszkaniu ma nieoczywisty układ, ale bardzo ważne było zmieszczenie w niej stołu po babci…

Chevron

.

Globo

Lifting pokoju. Najważniejszym zadaniem była zmiana funkcji z pokoju raczej do pracy na jadalnię i miejsce spotkań z przyjaciółmi. A najważniejszą dekoracją miała być mapa, na której można będzie planować kolejne podróże…

Gin Blue

Projekt łazienki i kuchni w starym bloku. W łazience został właściwie ten sam układ sprzętów, ale trochę uporządkowaliśmy chaos, który w niej panował. A dzięki wymianie kompaktowej toalety na zabudowany stelaż udało się też zyskać sporo miejsca na przechowywanie. W kuchni za to „poszaleliśmy” nieco bardziej – została usunięta ściana oddzielająca kuchnię od salonu, a dzięki tym dosłownie kilku centymetrom więcej na krótkim boku zmieściła się zmywarka.

Szop vintage

Mieszkanie z nutą vintage. Najważniejsze były 2 rzeczy – żeby zmieścił się duży stół dla gości i jak najwięcej miejsca na książki. A gdyby jeszcze udało się wkomponować miejsce do pracy… No więc udało się!

Muranów

Mieszkanie przeznaczone na wynajem krótkoterminowy. Na 27m2 zmieściliśmy 2 sypialnie (w tym jedna mikro..), w pełni wyposażoną kuchnię ze stołem oraz łazienkę. 

MK

Projekt zrealizowany w duecie z Dominiką Woźnicką, pod nieistniejącym już szyldem „Blokprojekt”.